fbpx

Bukové drevo vrecované

Bukové drevo vrecované

Dĺžky klátikov – 33cm

Vlhkosť dreva – Predsušené v sušiarni

Dĺžka cyklu v sušiarni – 3-4dni pri 70-80°C

Cena – 10€ / vrecko

Dostupnosť: Na sklade

Chcete si objednať telefonicky alebo potrebujete poradiť?

  Telefón:  0909 216 888, 0909 172 597

  Email:   info@drevotvrdosin.sk

Popis

Potrebujte menšie množstvo palivového dreva na údenie, opekanie, grilovačku alebo na kúrenie? Nie je problém. Ponúkame vrecované bukové palivové drevo, ktoré je vysušené a pripravené na okamžité použitie.

Jedná sa o kvalitné tvrdé predsušené palivové drevo. Drevo je kálané a pílené na dĺžky ±33cm. Naše predsušené palivové drevo je špeciálne upravené, aby dosiahlo nižšiu vlhkosť a vysokú energetickú hodnotu. Predsušenie dreva prebieha mechanicky v sušiarni, kde je vystavené teplote 70-80°C po dobu 3-4 dní. Týmto procesom sa zabezpečuje, že drevo obsahuje nižšiu vlhkosť, čo zaručuje efektívne spaľovanie a dlhotrvajúce teplo. Výhodou bukového palivového dreva je jeho vysoká hustota dreva. Buk má pri 25% vlhkosti až 867kg/m3. Pri tejto vlhkosti ma buk výhrevnosť 12,6MJ/kg. Buk patrí medzi najobľúbenejšie palivové drevo. Produkuje dlhotrvajúce a rovnomerné teplo.

Po drevo vo vreciach je možné si prísť osobne. Drevo môžeme doviezť pri objednaní sypaného palivového dreva v autách alebo dreva v paletách. Vrecované drevo tiež vieme poslať externou prepravnou službou. 

Mám záujem o tento produkt

Odošlite nám informácie cez formulár a budeme vás kontaktovať 

Produkt

GDPR