fbpx

Veľkoodber - nákup

Máte na predaj vlákninové bukové alebo smrekové drevo? 

Ako firma zameraná na výrobu palivového dreva máme záujem o nákup bukovej a smrekovej vlákniny. Vieme nakupovať pravidelne a veľké množstvá (kamiónové odbery). Nakupujeme bukovú a smrekovú vlákninu minimálne v 2m dĺžkach. Ideálna hrúbka vlákninového dreva by mala byť do priemeru 50cm. 

Ponuky môžete posielať na mail info@drevotvrdosin.sk alebo nás môžete kontaktovať na čísle 0909 216 888.

Predaj palivového dreva veľkoodberateľom

Máte záujem o pravidelný veľkoodber nášho tovaru za výhodnejšie ceny? 

Ponúkame na predaj:

  • Sypané palivové drevo bukové alebo smrekové. Drevo je kálané a pílené podľa požiadavky zákazníka na dĺžky ±33cm, ±25cm alebo ±50cm. Jedná sa o čerstvé palivové drevo.
  • Palivové drevo v paletách. Jedná sa o bukové alebo smrekové palivové drevo. Drevo je kálané a pílené na ±33cm dĺžky. V prípade záujmu vieme po dohode drevo napíliť aj na dĺžky ±25cm alebo ±50cm. Jedná sa o čerstvé palivové drevo.
  • Vrecované bukové a smrekové palivové drevo. Ponúkame vrecované bukové palivové drevo, ktoré je vysušené a pripravené na okamžité použitie. 

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na mail info@drevotvrdosin.sk alebo nás môžete kontaktovať na čísle 0909 216 888. Budeme sa snažiť Vám ponúknuť kvalitné služby za tie najvýhodnejšie ceny.