fbpx

Darčekové poukazy

Týmto originálnym darčekom zabezpečíte nielen praktickú hodnotu, ale aj teplé a láskyplné chvíle, ktoré budú spájané s vašim výnimočným darom.

Informácie

Zúfalí z nekonečného hľadania darčekov, ktoré nezanechajú stopu v srdciach vašich blízkych? Zastavte sa a urobte niečo nezabudnuteľné! Urobte radosť svojim blízkym a zohrejte ich chladné dni darovaním poukazu na nákup palivového dreva. Predstavte si, ako sa ich tváre rozžiaria, keď si budú môcť sami vybrať, aký druh dreva by im mal niesť do domova hrejivú atmosféru. Týmto originálnym darčekom zabezpečíte nielen praktickú hodnotu, ale aj teplé a láskyplné chvíle, ktoré budú spájané s vašim výnimočným darom.

Prečítajte si podmienky k poukazom nižšie

Vyplňte formulár

GDPR

Podmienky:

Darčekový poukaz na nákup palivového dreva platí výhradne na produkty dostupné na stránke www.drevotvrdosin.sk a nie je možné ho nahradiť finančnou hotovosťou. Zákazník si môže samostatne stanoviť hodnotu poukazu, ktorý môže byť nastavený na ľubovoľnú sumu.

Platbu za poukaz je možné realizovať vopred prostredníctvom bankového účtu (číslo účtu zašleme na mail) alebo osobne pri návšteve nášho skladu. Darčekovú poukážku je možné doručiť elektronicky alebo v papierovej podobe na konkrétnu adresu. 

Poukaz má stanovenú obmedzenú platnosť, a preto je dôležité využiť ho v danom časovom rámci.

Nákup dreva pre dovoz našimi vozidlami je dostupný len v oblasti Orava, a minimálne množstvo nákupu palivového dreva je stanovené na 3,3 prms dreva.

Pri využití darčekového poukazu budeme overovať jeho pravosť a platnosť prostredníctvom našej databázy. Týmto spôsobom garantujeme bezpečný a spoľahlivý proces využitia poukazu.